Vyrobte si vlastní svíčku 31.10. Make your own candle

4.10.2017 0:00

Přispějte ke svému hygge a přijďte si vyrobit svíčku z včelího vosku.

Podzimní dny jsou jako stvořené pro zapalovaní svíček. Nejen v Dánsku lze vytvořit domácí pocit pohody zvaný "hygge", i u nás v České republice však můžete štěstí své domácnosti podpořit svíčkami. A není útulnějších svíček, než vlastnoručně vyrobených.

V úterý 31. října bude u nás na Mezírce 1 probíhat workshop, který pro nás připravil partner Lipka. Přijďte si s námi vyrobit vlastní svíčku z pravého včelího vosku. Nezapomeňte se registrovat na jitka.martinkova@lipka.cz nebo 543 420 823.

Vyzkoušíme si různé techniky.

Svíčku můžete poté i použít jako dárek pro své blízké nebo zapálit na „Dušičky“, což je český svátek, kterým si 1.11. si připomínáme všechny blízké zemřelé.

 

Contribute to your hygge and come to make a beeswax candle.


Autumn days are made for candlelight. Not only in Denmark, you can create a home-like feeling of well-being called "hygge," but you can also make it by candlelight in our country. And there is not cherished candles than self-made candles.


On Tuesday 31st October, a workshop will be held at Mezirka 1, prepared by our partner Lipka. Come and make a candle made of real beeswax. Do not forget to registrate yourselves to Jitka on jitka.martinkova@lipka.cz or 543 420 823.


We will try different techniques.


You can then use the candle as a present for your loved ones or light it on "Dušičky". This is a Czech holiday, which we celebrate on 1st November by reminding all our loved deceased.